Cože už nepíšeš?

Píšu, píšu. Jen tak trochu bokem. Do školy bakalářku, do šuplíku tklivý texty.

Podzim se prohnal kolem, že ani nevím, kam se poděl. K narozeninám jsem si koupil inštrument, xaphoon. Takový miminko saxofonu. Pomaloučku se učím nátisk a prstoklad, jak kdysi když jsem hrával na trubku.

Ve škole nastala doba shánění podkladů a pramenů pro bakalářku. Budu psát o tom, jak se z člověka stává stroj tím, že užívá techniky k zlepšení svých schopností. Konkrétně budu psát o kochleárním implantátu, pomocí kterýho můžou lidé (znovu) slyšet.

Léčím teď taky bolavou nohu, která se ne a ne zahojit. Paletu mastiček a patáků jsem včera rozšířil o Višněvského balzám. A protože se mi bebíčko udělalo v dost blbým místě, na kterým denně iks hodin sedím, bráním se kudle zuby nehty (což mi připomíná, že je čas jít k zubaři).

Doma je klid. Máme se dobře. Nová hafice už není nová, už je úplně naše. Dokonce i Exi ji vzal zcela na milost. V jednom pelechu nespávají, ale sem tam se olíznou. Meggie žere kočičí kapsičky a Exi pro změnu psí granule, asi aby ji nasral, pač je šéf, že.

Podzimní Ostrava byla krásná. Trochu melancholická, ale krásná. Byli jsme párkrát u soutoku Odry a Olše, tam to mám moc rád, moc (Česko je ten uzoučký ostroh mezi, všude kolem je Polsko)!

resized_soutok_Odra_Olse_01_JS

V říjnu konečně přijela Martička, tak jsme jí letem světem ukázali severomoravskou metropoli. Chválila a chválila, prej jsme doma měli hezky uklizeno a vyleštěnou koupelnu. Pak jsme taky byli s Michalem na koncertu v zábřežským kostele sv. Ducha. Stavba je to pozoruhodná zvenku i zevnitř. Mám rád mozaiky, skleněné vitráže, symboliku na každým rožku. Běžte tam nakouknout, stojí to za to! A z města jste tam dvojkou raz dva. :)

main-entrance-with-tower_1_thumb

Podzim byl v jednom kole, furt se něco dělo. Teď čekám, že přijde víc laláč, protože letos třeba i Ježíšek oznámil, že poštu bude číst do 15. listopadu a pak ji zpracuje skrze eshopy. Rozumnej nápad, velmi rozumnej.

Jo! Od listopadu jsem se rozhodl (alespoň na ten listopad) vynechat milovanou rulandičku a další pitivo a taky kafe! Vyhlašuju listopad měsícem bez aditiv!

Reklamy

2 comments

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s