První bc nervy a výhody domacího soužití

Tenhle víkend jsem si po dvou 7 denních pracovních cyklech střihl v Hradci u svojí kámošky Miluš. Velice vhod mi přišlo váleníčko u krbu, super mega dvojitej sobotní oběd, při kterým jsem servírku přivedl do rozpaků, pač jsem si objednal jak holandskej řízek, tak moravskýho vrabečka à la výpečky. Špacír voňavým městem mě navnadnil a lambrusco večer u ohně a filmu doslova hýčkalo.

Ještě před Hradcem u nás byla na skok Drahoušova kámoška Aduš. Krom všech báječných předností je taky na štíru s psaním bakalářky, tak mi trochu dodala jistoty, že nejsem kretén, kterej furt má na práci tunu jiných věci, jen aby nemusel psát. Jako, už mám půlku, ale tu druhou se furt přemlouvám dopsat.

Dneska su zas v práci. Kolega ráno volal, že je nemocnej, takže původní pohodička režim „mám odpolední, nemusím vstávat“ se rozplynul s tím, že jsem šéfové nabídl, že vezmu extra směny. Zítra tak mám ranní a odpolední. A můj úžasnej Poklad  se pohotově jal nenechat mě umřít hladem. No řekněte, není zlatej? Odpovím si sám: Je!

fb1fb2

P. S. Tu bakalářku dopíšu brzo, pač mám všechno. Půlku hotovou, druhou v hlavě, knihy i další zdroje. A taky mám tu Aduš, se kterou to dáme!

Reklamy

One comment

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s